Lesrooster

Geüpdatet op: 12-09-2017

GYMNASTIEK EN TURNEN

Maandag Beverdamlaan M gr. 3 16.30-17.30 Frederieke Huizinga
Maandag Beverdamlaan M gr. 4 17.30-18.30 Frederieke Huizinga
Maandag Beverdamlaan M gr. 5-6 18.30-19.30 Eline Ravbar
Maandag Schelfhorst M gr. 3-6 17.30-18.30 Ilse Nijmeijer
Maandag Schelfhorst M gr. 7+ 18.30-19.30 Ilse Nijmeijer
Donderdag Willem de Clercqstraat J 6-9 18.00-19.00 Thijs Emons
Donderdag Willem de Clercqstraat J 10-14 19.00-20.00 Thijs Emons
Vrijdag Beverdamlaan M gr. 3-5 17.30-18.30 Sanne Knoop
Vrijdag IISPA M gr. 7/8 16:30-17:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA M gr. 8/1 17:30-18:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA M gr. 8/1 18:30-19:30 Susan de Bruine
Vrijdag IISPA Da/He 19.30-21.00 Miranda Kostwinder
Vrijdag Windmolenbroek Jongens 17.00-18.00 Carola van den Bos
Vrijdag Windmolenbroek 2011 18.00-19.00 Sylvana Lok
Vrijdag Windmolenbroek 2010 18.00-19.00 Kim Beerens
Vrijdag Windmolenbroek 2009 19.00-20.00 Kim Beerens
Vrijdag Windmolenbroek 2008 19.00-20.00 Chantal Nieuwenhuis

PEUTER/KLEUTER GYMNASTIEK

Maandag Sporthal Schelfhorst Beweegdiploma 1&2 16.30-17.30 Morela Nieuwland
Woensdag Reestraat Beweegdiploma 1&2 16.30-17.30 Morela Nieuwland
Donderdag Willem de Qlercqstraat Beweegdiploma 1&2 17.00-18.00 Chantal Nieuwenhuis
Vrijdag Beverdamlaan Beweegdiploma 1&2 16.30-17.30 Sanne Knoop
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 1 (2014/2015) 16.00-17.00 Carola van den Bos
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 1&2 (2013) 16.00-17.00 Tamay Sueli
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 2 (2012) 17.00-18.00 Tamay Sueli
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 1 09.00-10.00 Sanne Knoop
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 1&2 10.00-11.00 Sanne Knoop

Voor meer lesuren Kleuter/Peutergym of het Beweegdiploma, klik hier!

 KNGU-Keurmerk-beweeg-diploma1

SPRINGEN

Dinsdag Beverdamlaan   J/M 8-13 17.30-19.00 Miranda Kostwinder
Dinsdag Beverdamlaan J/M 14+ 19.00-20.30 Miranda Kostwinder

SENIOREN GYMNASTIEK

Maandag Beverdamlaan Dames 19.30-20.30 Inge Rijnders
Vrijdag Beverdamlaan Heren 20.00-21.30 Fred Otterman

ACROGYM

Maandag Willem de Clercqstraat J/M recr 17.00-18.00 Carlijn Smits
Maandag IISPA J/M 16:30-18:00 Elise Deijk
Woensdag IISPA J/M 18:00-20.00 Suzanne Versteeg
Donderdag IISPA J/M 17.00-18.30 Elise Deijk

SELECTIE TURNEN HEREN

Zaterdag IISPA N- en D-selectie 11:00-13:00 Thijs Emons en Mick Vellener

SELECTIE TURNEN DAMES

Maandag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Marjon Versteeg en Romee Jansen
Dinsdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Mike Steggink en Morela Nieuwland
Dinsdag IISPA D-selectie 16:30-19:00 Manon Pieper en Carlijn Smits
Woensdag IISPA Jong-talenten 16.00-18.00 Stefanie Versteeg
Woensdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Romee Jansen
Donderdag IISPA Jong-talenten 16.00-18.00 Romee Jansen
Vrijdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Marjon Versteeg en Suzanne Versteeg
Zaterdag IISPA Jong-talenten 09.00-12.00 Romee Jansen
Zaterdag IISPA N-selectie 09.00-12.00 Marjon Versteeg en Morela Nieuwland
Zaterdag IISPA D-selectie 12.00-14.30 Manon Pieper en Frederieke Huizinga
Zondag IISPA N-selectie 09.30-12.30 Mike Steggink