Lesrooster

Geüpdatet op: 01-09-2020

Voor meer informatie over lidmaatschap kunt u contact opnemen met de ledenadministratie via: ledenadministratie@achilleswil.nl

De adresgegevens van de verschillende gymzalen kunt u hier vinden.

GYMNASTIEK EN TURNEN

         
Maandag Schelfhorst Meisjes 2012 t/m 2014 17.30-18.30 Morela Nieuwland
Maandag Schelfhorst Meisjes 2010/2011 18.30-19.30 Chantal Nieuwenhuis
         
Dinsdag IISPA Meisjes 2007 t/m 2009 19:00-20:00 Eline Ravbar
         
Woensdag Reeststraat Meisjes 2010 t/m 2014 17:30-18:30 Morela Nieuwland
         
         
         
Vrijdag Beverdamlaan Meisjes 2012 t/m 2014 17:00-18:00 Miranda
Vrijdag Beverdamlaan Meisjes 2010/2011 18:00-19:00 Miranda
         
         
Vrijdag IISPA Meisjes 2007 t/m 2009 17:30-18:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA Meisjes 2005 t/m 2007 18:30-19:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA Dames/Heren, vanaf 15 jaar 19.30-21.00 Leonie Kamara
         
Vrijdag Windmolenbroek Jongens 2011 t/m 2014 17.00-18.00 Tom Nieuwland
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2013/2014 17.00-18.00 Lisa Snippe
Vrijdag Windmolenbroek Jongens 2007 t/m 2010 18.00-19.00 Tom Nieuwland
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2013 18.00-19.00 Sylvana en Carolien
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2010/2011 19.00-20.00 Chantal Nieuwenhuis
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2011/2012 19.00-20.00 Liz Broekema
         
    Turn + uren *    
Zaterdag IISPA Meisjes 2013 en ouder 15:00-16:30 Leonie Kamara
         

* Meer informatie over de Turn + uren: Spelregels turnplus trainingen

De leeftijden zijn een leidraad. In overleg kan hiervan afgeweken worden.

 

PEUTER/KLEUTER GYMNASTIEK

         
         
Woensdag Reeststraat Beweegdiploma 1&2 16.30-17.30 Morela Nieuwland
         
Vrijdag Beverdamlaan Beweegdiploma 1&2 16:00-17:00 Miranda
         
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 1- 2016/2017 16.00-17.00 Morela Nieuwland
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 2 – 2015/2016 16.00-17.00 Linette en Lisa
         
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 1 – 2016/2017 09.00-10.00 Erika Vleerbos
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 2 – 2015/2016 10.00-11.00 Erika Vleerbos
         

 KNGU-Keurmerk-beweeg-diploma1

SPRINGEN

Dinsdag Beverdamlaan  J/M 8-11 16.00-17.15 Miranda 
Dinsdag Beverdamlaan J/M 12+ 17.15-18.30 Miranda 
         

SENIOREN GYMNASTIEK

Maandag Beverdamlaan Dames 19.30-20.30 Inge Rijnders
         

ACROGYM

Bij de recreatiegroep van de acro kunnen het hele jaar nieuwe leden instromen! De overige acro groepen zijn groepen die het hele seizoen met dezelfde duo’s en trio’s werken. Er worden gedurende het seizoen geen nieuwe leden toegelaten. Bij interesse kunt u zich aanmelden voor de testtraining aan het einde van het seizoen. 

Maandag Schelfhorst Recreatie 17:00-18:00 Sylvana Lok
Maandag Schelfhorst E-lijn 17:30-19:30 Sylvana Lok
Woensdag IISPA D/C/B-lijn 17:30-20.00 Carlijn Smits en Melanie Laanstra
Donderdag IISPA D/C/B-lijn 17:00-20:00 Carlijn Smits en Melanie Laanstra
         

SELECTIE TURNEN HEREN

Woensdag IISPA N- en D-selectie 18:00-20:00 Mick Vellener
Zaterdag IISPA N- en D-selectie 08:00-10:00 Thijs Emons en Mick Vellener
         

SELECTIE TURNEN DAMES

Maandag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Romee Jansen en Liz Broekema
Dinsdag IISPA N-selectie 17.30-20.30 Morela Nieuwland
Dinsdag IISPA D-selectie 16:00-19:00 Manon Pieper, Yvonne van Liefland, Sylvana Lok
Woensdag IISPA Jong-talenten 16.30-18.30 Yvonne van Liefland
Woensdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Maron Tilmans
Woensdag IISPA D-selectie 16.30-18.30 Madelein Tijhof
Donderdag IISPA N-selectie 17.00-20.00 Morela Nieuwland
Donderdag IISPA Jong-talenten 17.00-19.00 Romee Jansen
Vrijdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Kirsten Molenaar en Marjon Versteeg 
Zaterdag IISPA Jong-talenten 09.30-12.30 Romee Jansen
Zaterdag IISPA N-selectie 09.30-12.30 Kirsten Molenaar, Marjon Versteeg en Liz Broekema
Zaterdag IISPA D-selectie 12.30-15.00 Manon Pieper, Madelein Tijhof, Yvonne van Liefland, Sylvana Lok
Zondag IISPA N-selectie 09.00-12.00 Marjon Versteeg en Morela Nieuwland