Lesrooster

Geüpdatet op: 10-09-2019

Voor meer informatie over lidmaatschap kunt u contact opnemen met de ledenadministratie via: ledenadministratie@achilleswil.nl

De adresgegevens van de verschillende gymzalen kunt u hier vinden.

GYMNASTIEK EN TURNEN

         
Maandag Schelfhorst Meisjes 2010/2011/2012 17.30-18.30 Morela Nieuwland
Maandag Schelfhorst Meisjes 2006 t/m 2009 18.30-19.30 Chantal Nieuwenhuis
         
Dinsdag IISPA Meisjes 2006-2008 19:00-20:00 Eline Ravbar
         
Woensdag Reeststraat Meisjes 2010 t/m 2013 17:30-18:30 Morela Nieuwland
         
Donderdag Willem de Clercqstraat Jongens 2009 t/m 2012 18.00-19.00 Thijs Emons
Donderdag Willem de Clercqstraat Jongens 2008/2007 19.00-20.00 Thijs Emons
         
Vrijdag Beverdamlaan Meisjes 2010 t/m 2012 18:00-19:00 Sanne Knoop
         
Vrijdag IISPA Meisjes 2007 16:30-17:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA Meisjes 2005/2006/2007 17:30-18:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA Meisjes 2004/2005 18:30-19:30 Leonie Kamara
Vrijdag IISPA Dames/Heren, vanaf 15 jaar 19.30-21.00 Miranda 
         
Vrijdag Windmolenbroek Jongens en meisjes (2012) 17.00-18.00 Sylvana Lock
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2013 17.00-18.00 Linette en Lisa
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2010/2011 18.00-19.00 Liz Broekema
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2011/2012 18.00-19.00 Sylvana Lok
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2009 19.00-20.00 Chantal Nieuwenhuis
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2010 19.00-20.00 Liz Broekema
         
    Turn + uren *    
Zaterdag IISPA Meisjes 2012 en ouder 14:30-15:30 Elise Jordaans
         

* Meer informatie over de Turn + uren: Spelregels turnplus trainingen

De leeftijden zijn een leidraad. In overleg kan hiervan afgeweken worden.

 

PEUTER/KLEUTER GYMNASTIEK

Maandag Sporthal Schelfhorst Beweegdiploma 1&2  16.30-17.30 Morela Nieuwland
         
Woensdag Reeststraat Beweegdiploma 1&2 16.30-17.30 Morela Nieuwland
         
Vrijdag Beverdamlaan Beweegdiploma 1&2 17:00-18:00 Sanne Knoop
         
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 1- 2015-2017 16.00-17.00 Morela Nieuwland
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 2 – 2014 – 2015 16.00-17.00 Linette en Lisa
         
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 1 – 2015 – 2017 09.00-10.00 Sanne Knoop
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 2 – 2014-2015 10.00-11.00 Sanne Knoop
         

 KNGU-Keurmerk-beweeg-diploma1

SPRINGEN

Dinsdag Beverdamlaan  J/M 8-11 16.00-17.15 Miranda 
Dinsdag Beverdamlaan J/M 12+ 17.15-18.30 Miranda 
         

SENIOREN GYMNASTIEK

Maandag Beverdamlaan Dames 19.30-20.30 Inge Rijnders
         

ACROGYM

De acro groepen zijn groepen die het hele seizoen met dezelfde duo’s en trio’s werken. Er worden gedurende het seizoen geen nieuwe leden toegelaten. Bij interesse kunt u zich aanmelden voor de testtraining aan het einde van het seizoen. Er worden alleen kinderen toegelaten die passen binnen een duo of trio.

Maandag Schelfhorst Recreatie 17:30-18:30 Carlijn Smits
Maandag Schelfhorst J/M 17:30-19:30 Carlijn Smits
Woensdag IISPA J/M 18:00-20.00 Melanie Laanstra
Donderdag IISPA J/M 17:00-19:00 Carlijn Smits en Melanie Laanstra
         

SELECTIE TURNEN HEREN

Woensdag IISPA N- en D-selectie 18:00-20:00 Thijs Emons en Mick Vellener
Zaterdag IISPA N- en D-selectie 08:00-10:00 Thijs Emons en Mick Vellener
         

SELECTIE TURNEN DAMES

Maandag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Romee Jansen en Liz Broekema
Dinsdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Morela Nieuwland
Dinsdag IISPA D-selectie 16:30-19:00 Manon Pieper en Lisa Snippe
Woensdag IISPA Jong-talenten 16.30-18.30 Yvonne van Liefland
Woensdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Maron Tilmans
Woensdag IISPA D-selectie 15.30-17.30 Madelein Tijhof
Donderdag IISPA N-selectie 17.00-20.00 Morela Nieuwland
Donderdag IISPA Jong-talenten 17.00-19.00 Romee Jansen
Vrijdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Marjon Versteeg en Kirsten Molenaar
Zaterdag IISPA Jong-talenten 09.00-12.00 Romee Jansen
Zaterdag IISPA N-selectie 09.00-12.00 Marjon Versteeg en Kirsten Molenaar
Zaterdag IISPA D-selectie 12.00-14.30 Manon Pieper en Madelein Tijhof
Zondag IISPA N-selectie 09.00-12.00 Marjon Versteeg en Morela Nieuwland