Lesrooster

Geüpdatet op: 12-10-2019

Voor meer informatie over lidmaatschap kunt u contact opnemen met de ledenadministratie via: ledenadministratie@achilleswil.nl

De adresgegevens van de verschillende gymzalen kunt u hier vinden.

GYMNASTIEK EN TURNEN

         
Maandag Schelfhorst Meisjes 2012/2013 17.30-18.30 Morela Nieuwland
Maandag Schelfhorst Meisjes 2009 t/m 2011 18.30-19.30 Chantal Nieuwenhuis
         
Dinsdag IISPA Meisjes 2006 t/m 2009 19:00-20:00 Eline Ravbar
         
Woensdag Reeststraat Meisjes 2010 t/m 2013 17:30-18:30 Morela Nieuwland
         
Donderdag Willem de Clercqstraat Jongens 2009 t/m 2012 18.00-19.00 Thijs Emons
Donderdag Willem de Clercqstraat Jongens 2008/2007 19.00-20.00 Thijs Emons
         
Vrijdag Beverdamlaan Meisjes 2011 t/m 2013 18:00-19:00 Miranda
         
Vrijdag IISPA Meisjes 2008/2009 16:30-17:30 Yvonne van Liefland
Vrijdag IISPA Meisjes 2006/2007 17:30-18:30 Yvonne van Liefland
Vrijdag IISPA Meisjes 2005/2006 18:30-19:30 Yvonne van Liefland
Vrijdag IISPA Dames/Heren, vanaf 15 jaar 19.30-21.00 Miranda 
         
Vrijdag Windmolenbroek Jongens 2012 t/m 2014 en meisjes 2012 17.00-18.00 Sylvana Lok
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2013 17.00-18.00 Linette en Lisa
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2010/2011 18.00-19.00 Liz Broekema
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2011/2012 18.00-19.00 Sylvana Lok
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2009 19.00-20.00 Chantal Nieuwenhuis
Vrijdag Windmolenbroek Meisjes 2010 19.00-20.00 Liz Broekema
         
    Turn + uren *    
Zaterdag IISPA Meisjes 2012 en ouder 14:30-15:30 Elise Jordaans
         

* Meer informatie over de Turn + uren: Spelregels turnplus trainingen

De leeftijden zijn een leidraad. In overleg kan hiervan afgeweken worden.

 

PEUTER/KLEUTER GYMNASTIEK

Maandag Sporthal Schelfhorst Beweegdiploma 1&2  16.30-17.30 Morela Nieuwland
         
Woensdag Reeststraat Beweegdiploma 1&2 16.30-17.30 Morela Nieuwland
         
Vrijdag Beverdamlaan Beweegdiploma 1&2 17:00-18:00 Sanne Knoop
         
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 1- 2016/2017 16.00-17.00 Morela Nieuwland
Vrijdag Windmolenbroek Beweegdiploma 2 – 2014/2015 16.00-17.00 Linette en Lisa
         
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 1 – 2015 – 2017 09.00-10.00 Sanne Knoop
Zaterdag C. van Renneslaan Beweegdiploma 2 – 2014-2015 10.00-11.00 Sanne Knoop
         

 KNGU-Keurmerk-beweeg-diploma1

SPRINGEN

Dinsdag Beverdamlaan  J/M 8-11 16.00-17.15 Miranda 
Dinsdag Beverdamlaan J/M 12+ 17.15-18.30 Miranda 
         

SENIOREN GYMNASTIEK

Maandag Beverdamlaan Dames 19.30-20.30 Inge Rijnders
         

ACROGYM

Bij de recreatiegroep van de acro kunnen het hele jaar nieuwe leden instromen! De overige acro groepen zijn groepen die het hele seizoen met dezelfde duo’s en trio’s werken. Er worden gedurende het seizoen geen nieuwe leden toegelaten. Bij interesse kunt u zich aanmelden voor de testtraining aan het einde van het seizoen. 

Maandag Schelfhorst Recreatie 17:30-18:30 Carlijn Smits
Maandag Schelfhorst E-lijn 17:30-19:30 Carlijn Smits
Woensdag IISPA D/C/B-lijn 17:30-20.00 Melanie Laanstra
Donderdag IISPA D/C/B-lijn 17:00-20:00 Carlijn Smits en Melanie Laanstra
         

SELECTIE TURNEN HEREN

Woensdag IISPA N- en D-selectie 18:00-20:00 Thijs Emons en Mick Vellener
Zaterdag IISPA N- en D-selectie 08:00-10:00 Thijs Emons en Mick Vellener
         

SELECTIE TURNEN DAMES

Maandag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Romee Jansen en Liz Broekema
Dinsdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Morela Nieuwland
Dinsdag IISPA D-selectie 16:30-19:00 Manon Pieper en Lisa Snippe
Woensdag IISPA Jong-talenten 16.30-18.30 Yvonne van Liefland
Woensdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Maron Tilmans
Woensdag IISPA D-selectie 15.30-17.30 Madelein Tijhof
Donderdag IISPA N-selectie 17.00-20.00 Morela Nieuwland
Donderdag IISPA Jong-talenten 17.00-19.00 Romee Jansen
Vrijdag IISPA N-selectie 16.30-19.30 Marjon Versteeg en Kirsten Molenaar
Zaterdag IISPA Jong-talenten 09.00-12.00 Romee Jansen
Zaterdag IISPA N-selectie 09.00-12.00 Marjon Versteeg en Kirsten Molenaar
Zaterdag IISPA D-selectie 12.00-14.30 Manon Pieper en Madelein Tijhof
Zondag IISPA N-selectie 09.00-12.00 Marjon Versteeg en Morela Nieuwland